Enermax NAXN Tomahawk II 500W ENP500AGT

PFC filter
aktívne
Veľkosť ventilátora
120 mm

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Kvalita

• Celkom tichý

Spokojnosť, zdroj som využil na vykrytie doby počas reklamácie zdroja Seasonic M12 II 520W, ktorý je výrazne drahší. Potom som ho vrátil. Za ten čas som nezistil žiadne problémy, zdroj šlapal ako mal, tichý aj pri záťaži. Keby mi neprišiel vyreklamovaný nový tak by som si ho ponechal. Kto nepotrebuje vyšší výkon, modulárne a vysokú účinnosť tak mu zdroj výborne poslúži.

• Tichy
    • vykonny
    • funguje bez problémov
    • dobrá cena/kvalita
    • nic

Funguje ako má, tichy a kvalitny zdroj za dobrú cenu.

Výkon zdroja
500 W
Druh zdroja
ATX
PFC filter
aktívne
Veľkosť ventilátora
120 mm

Enermax Zdroj NAXN ENP500AGT 500W, Čierna, ENP500AGTPodrobný popis a foto o produkte sú v štádiu zalistovania. Budú postupne pridávané v čo najkratšom čase.#5

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Kvalita

• Celkom tichý

• Tichy
    • vykonny
    • funguje bez problémov
    • dobrá cena/kvalita
    • nic

Funguje ako má, tichy a kvalitny zdroj za dobrú cenu.

• , zakúpené v Alza.sk

• dobra cena, dostatocny vykon, tichy chod, napajanie vsetkych potrebnych zariadeni + rezerva
    • zatial ziadne
  • , zakúpené v EDIS

• tichý
    • výkonný
    • nízka cena
    • dizajn

kvalitný tichý zdroj ktorý splnil moje očakavania

• , zakúpené v Atečko.sk

• pomer cena vykon,pocet konektor vyhovuje i dlzka kabelov
    • skoda ze nemá kabely potiahnute ciernou flexi.

good